Solidne Okna PCV

W naszej ofercie znaleźć można okna PCV wyróżniające się precyzją wykonania i ogromną wytrzymałością. Szczelne profile z najwyższej jakości tworzyw sztucznych doskonale chronią od wiatru, deszczu i śniegu, zapewniając równocześnie doskonałą izolację akustyczną. Ich zastosowanie gwarantuje optymalne, naturalne naświetlenie przestrzeni i zapewnia możliwość szybkiej wentylacji pomieszczeń.

Okna to łącznik naszej domowej przestrzeni ze światem zewnętrznym. Wpuszczają światło słoneczne, tworzą styl i charakter domu lub mieszkania, zatrzymują wewnątrz ciepło. Nie można zapominać, że okna oprócz swoich walorów funkcjonalnych posiadają również walory estetyczne.

Nasz asortyment dostępny jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Warto skorzystać z naszej oferty również dlatego, że montujemy okna zgodnie z zaleceniami Instytutu Techniki Budowlanej. Usługi montażowe świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami w celu ustalenia szczegółów współpracy!

Sprawdź dlaczego warto z nami współpracować O firmie

Okna plastikowe i systemy w naszej ofercie

Seria IMPRESSIVE Class 73 P i 73 O bazujące na systemie Salamander 73 mm

Seria IMPRESSIVE Class 73 P i 73 O bazujące na systemie Salamander 73 mm

Okna, pozwalające znacznie obniżyć zużycie energii. Ich atutem jest również elegancki wygląd, wynikający z zastosowania półlicującego skrzydła, zaokrąglonej ramy i bogatej propozycji listew przyszybowych. Ich ścianki wykonane zostały z polichlorku winylu i posiadają grubość 3 mm, spełniając tym samym wszelkie normy budowlane oraz ekologiczne. Istnieje możliwość wykorzystania rozmaitych pakietów szybowych, a także wyboru jednego z ponad 40 kolorów. Okna posiadają doskonały współczynnik izolacyjności termicznej, a ich parametry techniczne sprawiają, że znajdują zastosowanie zarówno w domach jedno-, jak i wielorodzinnych. Okna Brügmann Adline 73 oraz Artline 73 to najwyższa jakość wykonania połączona z bardzo szeroką gamą zastosowań.

petecki-logo

IMPRESSIVE_Class_73_P

FUTURE Design 86 MD bazujące na systemie REHAU Geneo

FUTURE Design 86 MD bazujące na systemie REHAU Geneo

Okna Rehau Geneo MD to rozwiązania klasy premium, które powstały w wyniku zastosowania wysokiej jakości tworzywa kompozytowego Rau-Fipro (na bazie włókna szklanego). Polecamy je przede wszystkim do domów pasywnych i niskoenergetycznych o wysokim standardzie, bowiem system Geneo pozwala na uzyskanie wysokiej klasy efektywności energetycznej (nawet dla Uw-0,73W/m2k) i bardzo dobrych parametrów izolacyjności akustycznej (Rw 47 dB). Doskonałe parametry techniczne są efektem zastosowania 6-komorowych profili o szerokości montażu 86 mm – dzięki wykorzystaniu technologii kompozytowej otrzymano ponadprzeciętną sztywność mimo tego, że nie zastosowano w konstrukcji wzmocnienia stalowego. Szczelność produktu uzyskano natomiast dzięki dodatkowej, środkowej uszczelce. Okna Rehau Geneo MD to produkty dla najbardziej wymagających użytkowników, bowiem poza doskonałymi parametrami użytkowymi, dają ogromne możliwości aranżacyjne.

petecki-logo

FUTURE_Design_86_MD

EXCELLENT Class 82 MD bazujące na systemie Salamander

EXCELLENT Class 82 MD bazujące na systemie Salamander

Okno Brügmann bluEvolution 82MD to doskonały produkt który pomoże obniżyć zużycie energii. Proste skrzydło oraz szeroka oferta listew przyszybowych sprostają wymaganiom, dotyczącym wyglądu nowoczesnych okien. Ścianki wykonane z polichlorku winylu spełniają wszystkie normy budowlane i ekologiczne. Możliwość stosowania różnych pakietów szybowych, ponad 40 kolorów, doskonały współczynnik izolacyjności termicznej i szeroka gama zastosowań stawiają okna Brügmann bluEvolution 82MD przed konkurencją. Z uwagi na swoje doskonałe parametry często stosowany w inwestycjach jednorodzinnych i wielorodzinnych. Okna Brügmann bluEvolution 82MD to idealne połączenie wysokiej jakości z szeroką gamą zastosowań.

petecki-logo

EXCELLENT_Class_82_MD

IMPRESSIVE Line 70 O i 70 P bazujące na systemie VEKA Perfectline

IMPRESSIVE Line 70 O i 70 P bazujące na systemie VEKA Perfectline

To doskonały produkt klasy A. Ścianki o grubości 3 mm wykonane z polichlorku winylu spełniają wszystkie normy budowlane i ekologiczne. Możliwość stosowania różnych pakietów szybowych, ponad 40 kolorów, doskonały współczynnik izolacyjności termicznej i szeroka gama zastosowań stawiają okna Veka Perfectline 70 przed konkurencją. Z uwagi na swoje doskonałe parametry często stosowany w inwestycjach jednorodzinncyh i wielorodzinnych. Okna serii Veka Perfectline 70 to idealne połączenie wysokiej jakości z szeroką gamą zastosowań.

petecki-logo

IMPRESSIVE_Line_70_P

CITY Line 70 bazujący na systemie VEKA Effectline

CITY Line 70 bazujący na systemie VEKA Effectline

To klasyczny produkt klasy A. Ścianki o grubości 3 mm wykonane z polichlorku winylu spełniają wszystkie normy budowlane i ekologiczne. Z uwagi na swoje doskonałe parametry bardzo często stosowane w szpitalach, szkołach i budynkach użyteczności publicznej. Okna Veka Effectline 70 to idealne połączenie wysokiej jakości, klasycznego kształtu i niewygórowanej ceny.

petecki-logo

CITY_Line_70

EXCELLENT Line 90 MD bazujący na systemie VEKA Alphaline 90

EXCELLENT Line 90 MD bazujący na systemie VEKA Alphaline 90

To doskonały produkt który pomoże obniżyć zużycie energii. System 6-komorowy o głębokości zabudowy 90mm zapewnia ochronę cieplną na najwyższym poziomie. Ścianki o grubości 3 mm wykonane z polichlorku winylu spełniają wszystkie normy budowlane i ekologiczne. Z uwagi na swoje doskonałe parametry często stosowany w inwestycjach pasywnych.

petecki-logo

EXCELLENT_Line_90_MD

Skontaktuj się z naszym działem handlowym Bezpłatny pomiar i wycena