Bramy garażowe

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży systemów osłonowych oraz w ich montażu. W naszej ofercie znaleźć można niezawodne i solidne bramy garażowe marki Beditom. Są one dostępne w modelach segmentowych, dzięki czemu sprawdzają się nawet w miejscach o ograniczonej ilości przestrzeni. Zapewniają szerokie światło wjazdu, dzięki czemu dają możliwość wygodnego wprowadzania i wyprowadzania samochodu. Ich konstrukcja jest nie tylko wytrzymała, ale i lekka, dzięki czemu z łatwością można je otwierać i zamykać. Wyposażone są w niezawodne blokady, gwarantujące bezpieczeństwo.

Nasze bramy garażowe są również cenionym elementem dekoracyjnym. Ich lakierowana powierzchnia zachwyca doskonałym wyglądem przez wiele lat, gdyż wykonana została z materiałów odpornych na szkodliwe działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Udostępniamy produkty w dowolnym kolorze zgodnym z paletą RAL. Każdy znajdzie więc u nas stolarkę wjazdową, pasującą designem do elewacji budynku. Więcej informacji można uzyskać u naszych przedstawicieli – zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź dlaczego warto z nami współpracować O firmie

Bramy garażowe w naszej ofercie

Izoline - przetłoczenia poziome wąskie

Ponadczasowa elegancja

Bramy o wąskich przetłoczeniach. Dzięki doskonale rozłożonym wzorom przetłoczeń, nasi bydgoscy specjaliści polecają te rozwiązania do wszystkich rozwiązań architektonicznych.

Drzwi i brama

Izoline-drzwi           Izoline-brama

Oneline - Jednokrotne przetłoczenie

Tradycyjne i nowoczesne

Z jednej strony nieskomplikowane i nowoczesne, a z drugiej niebanalne. To najlepsza charakterystyka dla bram garażowych z szerokim przetłoczeniem, które łatwo wkomponować w każdą architekturę. Efekt jest zawsze jednakowy – perfekcyjna kompozycja.

Drzwi i brama

Oneline-drzwi   Oneline-brama

Amsterdam - przetłoczenia symetryczne

Harmonia i nowoczesność

Nasza bydgoska firma poleca model Amsterdam ze względu na oryginalność i świeże podejście do bram garażowych. To nowy wzór bram segmentowych o asymetrycznych przetłoczeniach, dzięki którym konstrukcja ceniona jest za wyjątkowy wygląd i spełnia oczekiwania miłośników nowoczesnych trendów. Atrakcyjny design wpłynie pozytywnie na architekturę domu i zdecydowanie ożywi jego otoczenie.

Drzwi i brama

Amsterdam-drzwi   Amsterdam-brama

Topline - bez przetłoczeń

Pełna harmonia

Bramy garażowe Topline nie posiadają przetłoczeń, stanowiąc idealne połączenie elegancji oraz przestrzennego wzornictwa. Dzięki temu panele znajdują zastosowanie jako uzupełnienie nowoczesnej architektury, podkreślając jej indywidualność i wyjątkowość.

Drzwi i brama

Topline-drzwi   Topline-brama

Classic - przetłoczenia w kasetony

Piękna klasyka

Rozwiązania te posiadają przetłoczenia w kształcie kasetonów, doskonale pasując do garaży o większych gabarytach. Idealne rozwiązania dla tych, którzy chcą w efektowny sposób wzbogacić klasyczną architekturę domu.

Drzwi i brama

Classic-drzwi   Classic-brama

Skontaktuj się z naszym działem handlowym Bezpłatny pomiar i wycena