Okna aluminiowe

Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji najwyższej jakości stolarki otworowej. Można u nas zamówić okna aluminiowe, które cieszą się ogromną popularnością ze względu na idealne połączenie estetyki wykonania z solidnością, gwarantującą wieloletnie użytkowanie. Dzięki nim można szybko przewietrzyć pokój, pozwalają one również, by do pomieszczeń przedostawało się naturalne światło słoneczne. Szczelne profile chronią od wiatru i wilgoci, zapewniając równocześnie doskonałą ochronę przed hałasem.

Nasz asortyment dostępny jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Warto skorzystać z naszej oferty również dlatego, że montujemy okna zgodnie z zaleceniami Instytutu Techniki Budowlanej. Usługi montażowe świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami w celu ustalenia szczegółów współpracy!

Skontaktuj się z naszym działem handlowym Bezpłatny pomiar i wycena

Okna aluminiowe i systemy w naszej ofercie

Superial

Superial

System o powiększonej izolacyjności termicznej. Dzięki trójkomorowym przekładkom termicznym, komorowej uszczelce centralnej i specjalnych uszczelkach szklących system osiąga współczynnik UR < 2.0 W/m2K (grupa materiałowa 1.0 wg normy DIN 4108). Głębokość ościeżnic okiennych i profili do zabudów stałych to 75 mm. Głębokość skrzydeł okiennych 84 mm. System Superial bazuje na akcesoriach (narożniki, łączniki typu T) oraz listwach szklących i okuciach z innych systemów izolowanych termicznie. System osiąga bardzo dobre właściwości akustyczne. Możliwość stosowania wypełnień o grubościach 14-61 mm.

System przeciwpożarowy i dymoszczelny

System przeciwpożarowy i dymoszczelny (p.poż.)

Oferujemy drzwi przeciwpożarowe wykonane z profili aluminiowych w oparciu o rozwiązania konstrukcyjne systemu MB-78EI i certyfikat zgodności ITB-1901/W| Certyfikat został przyznany na podstawie badań, przeprowadzonych przez INSTYTUT TECHNIKI BUDOWLANEJ w Warszawie, które dotyczyły drzwi p/poż o klasie odporności EI15, EI30, EI45, EI60.
Nasze drzwi przeszły również pozytywnie badania na dymoszczelność.

Imperial

System Imperial

To trójkomorowy system o szerokości profilu 65mm przeznaczony do konstruowania zewnętrznych drzwi, okien oraz różnego rodzaju witryn. Zastosowana w profilach przekładka termiczna o szerokości aż 24 mm, wykonana z poliamidu wzbogaconego dodatkiem wielokierunkowo orientowanego włókna szklanego, znacznie poprawia wytrzymałość mechaniczną komory zewnętrznej i wewnętrznej profili. Przekładkę termiczną dodatkowo wyposażono w żyłkę uszczelniającą Coex, która w trakcie procesu wypalania polakierowanych proszkowo profili tworzy niezawodną paraizolację i doskonałe uszczelnienie.

Econoline

System Econoline

System ECONOLINE to system bez izolacji termicznej, przeznaczony do konstruowania wewnętrznych przegród, zarówno stałych jak i tych z oknami i drzwiami. Szerokość profili 51 mm (o 6 mm więcej niż standard rozpowszechniony na rynku) daje dużą swobodę dla projektantów i komfort dla wykonawców. System pozwala na stosowanie zestawów szybowych grubości od 3 mm do 38 mm. Szyby są mocowane i uszczelniane we wrębach skrzydeł przy użyciu listew przyszybowych z kształtowników aluminiowych oraz uszczelek.