Zatrudnij profesjonalistów i śpij spokojnie

20 lat doświadczenia w branży stolarki budowlanej

Jesteśmy firmą rodzinną, traktującą klienta indywidualnie niezależnie od wielkości inwestycji. Nie boimy się wyzwań, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam lepiej dopasowywać naszą ofertę do potrzeb klienta. To wszystko sprawia, że ze spokojem możemy spoglądać w przyszłość i z pełną odpowiedzialnością polecać Państwu nasze towary i usługi.

Okna

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w dystrybucji i montażu okien.

Drzwi

Oferujemy szeroki asortyment wraz z montażem drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych

Bramy garażowe

W naszej ofercie dysponujemy niezawodnymi i solidnymi bramami garażowymi.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Domy jednorodzinne

Budujesz dom i potrzebujesz sprawdzonych okien, które będą służyć przez wiele lat? Lepiej trafić nie mogłeś

Mieszkania

Remontujesz mieszkanie? Zdecyduj się na naszą ofertę, a na pewno poczujesz wymierne oszczędności.

Obiekty biurowe

Sprawdzone rozwiązania i komfort codziennej pracy w obiektach biurowych.

Obiekty usługowe

Prowadzisz sklep, restaurację lub inny obiekt usługowy? Realizujemy witryny, rozumiemy nietypowe potrzeby naszych klientów.

Skontaktuj się z naszym działem handlowym Bezpłatny pomiar i wycena

Wysoka jakość, sprawność wykonania prac montażowych jak i wysoka fachowość pozwala przedstawić firmę jako rzetelnego i profesjonalnego partnera przy realizowaniu powierzonych zadań. Duże znaczenie dla naszego szpitala ma także estetyka wykonywanych robót i ich wykończenie

Jarosław Cegielski, z-ca dyrektora ds. administracyjno-technicznych Wojewódzkiego Szpitala Dzięciego w Bydgoszczy

Prace związane z wymianą okien i drzwi zostały wykonane terminowo i solidnie. Wykwalifikowana załoga wykazała się sumiennością i starannością w wykonywanych pracach.

Jan Dankowski, Dan-Bud

Wysoka jakość okien potwierdzona aprobatą techniczną i atestem higienicznym oraz fachowość wykonanych prac montażowych jak i wykończeniowych pozwala przedstawić firmę Pana Krzysztofa Sikorskiego jako godnego zaufania i solidnego partnera. Możemy z całą odpowiedzialnością oświadczyć, że w/w firma spełni wszelkie oczekiwania i życzenia inwestorów oraz osób zainteresowanych współpracą.

Stanisław Mrówka, Kierownik Działu Administracyjno-Gospodarczego, Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani

Wszystkie prace zostały wykonane przez PW Krzysztof Sikorski z należytą starannością, zgodnie z technologią i sztuką budowlaną. Przedsiębiorstwo cechuje wysoka jakość wykonanych robót, dobra organizacja pracy oraz terminowe wykonanie usług.

Kazimierz Stachowiak, Firma Wielobranżowa

Montaż jak i roboty wykończeniowe są wykonywane solidnie i w wyznaczonym terminie. Wykwalifikowana załoga wykazuje się sumiennością i starannością w wykonywanych pracach. Bardzo wysoko oceniamy współpracę z Panem Krzysztofem Sikorskim. Dzięki umiejętnemu prowadzeniu dialogu prace nad wytyczonymi zadaniami posuwały się bardzo sprawnie i bez zarzutu. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę innym osobom oraz instytucjom zainteresowanym współpracą.

Andrzej Gmurczyk, Inspektor Nadzoru Budowlanego

Bardzo dziękuję Państwu, zarządowi firmy, jak również pracownikom za profesjonalizm, rzetelność oraz kulturę obsługi. Miło z takimi ludźmi współpracować. Będę polecał Państwa firmę . Z życzeniami dalszej pomyślności.

Surdyka i Śmiechowski, Zławieś Mała
73
domy jednorodzinne
268
mieszkania
37
lokali usługowych
30
instytucji publicznych

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami